10.06.2022
NOC KOSTELŮ

Program Noci kostelů 10. června 2022

Zdravý jídelníček - lepší život - Katka Kellerová

Přednáška

Informace o kostele

WWW: http://www.13ka.cz

Adresa kostela: Mukařovského 1986/7

GPS: 50°2'42.706"N, 14°19'16.503"E

Kontaktní osoba pro Noc kostelů: Jovana Chvojková

Návaznost na dopravu:

Metro B - Luka

Z vestibulu metra Luka doprava přes lávku, musí se hned za ní sejít po schodech dolů k obchodům a autobusové zastávce na úrovni silnice a za Autodíly zahnout doleva nahoru na schody. Vchod do budovy je označen nápisem Křesťanské centrum.

 

Třináctka je součástí Církve bratrské, což je jedna z protestantských církví, která má kořeny v české reformaci. Jsme otevřeným společenstvím skládajícím se z lidí různého věku a profesí - učitelé, podnikatelé, matky v domácnosti, manažeři, fyzioterapeuti, prodavači, studenti, děti…Sdílíme spolu svoje každodenní radosti i starosti a snažíme se být společenstvím otevřeným pro každého, kdo mezi nás přijde. Je pro nás důležité, aby naše křesťanství bylo srozumitelné těm, kteří svoji cestu k Bohu hledají, a jsme rádi, že mezi nás nacházejí cestu jak věřící, tak hledající.

Na Praze 13 jsme se dříve scházeli v aule gymnázia J Heyrovského. Pak jsme zrekonstruovali bývalé učňovské středisko v obchodním centru Luka a v 2011 jsme ho otevřeli (nejen) pro obyvatele Prahy 13, kteří mohou během týdne navštěvovat některou z aktivit Křesťanského centra či v neděli přijít na bohoslužby od 9 h či 11 h. ( Od 11 hod i s tlumočením do angličtiny.)

Noc kostelů na Facebooku Kanál Noci kostelů na Youtube