05.06.2020
NOC KOSTELŮ

Program Noci kostelů 5. června 2020

Sbor hudby - pořad Očistec, alternative-experimental music

Hudební skupina vytvářející vlastní skladby bez přesného stylového zaměření. Navazuje na tradici alternativních a underground kapel z regionu Valašska a Brna. Hudebně vizuální vystoupení na témata: Zmítání - Tápaní - Naděje - Někdo zdá se .

  • 21:45 – 23:00 hodin

Sbor hudby Hudební skupina vytvářející vlastní skladby bez přesného stylového zaměření. Navazuje na tradici alternativních a underground kapel z regionu Valašska a Brna. V současnosti směřuje i do oblastí náročnější elektronické hudby. Jádro Sboru hudby tvoří dva hudebníci pocházející z Valašského Meziříčí, Petr "Karkul" Randula a Václav "Váša" Košťál.

Očistec Hudebně vizuální vystoupení na témata: Zmítání - Tápaní - Naděje - Někdo zdá se

Hlavní osu pořadu Očistec tvoří skladby:

Myšlení stroje - věnuje se tématu umělé inteligence. Hudba s počítačovou animací a textem reflextujícím strojové myšlení. Navazuje na téma Technologii struktury, skladby z 80. let s prvky computer music+animati­on+graphic+in­teractive sha­pe.

Fanfáry proti strachu - opět společenské téma, strachy které se vytvářejí na základě vlastních slabostí. Hudba s počítačovou animací.

Očistec - Naděje, která vzniká z Tápání. Přednes básně Očistec s doprovodem hudby a animací. Přednes básně Očistec: Hynek Chmelař st. a Petr Randula, Text: Jiří Mašek, Hudba: Petr Randula, Animace: Petr Randula, Petr Maar

Externí WWW odkaz: www.sborhudby.cz

Informace o kostele

Noc kostelů na Facebooku Kanál Noci kostelů na Youtube