07.06.2024
NOC KOSTELŮ

Program Noci kostelů 7. června 2024

Zahájení

Informace o kostele

WWW: http://www.ksbrno.cz

Adresa kostela: Veslařská 56

GPS: 49°12'27.054"N, 16°33'18.511"E

Bezbariérový přístup.

Kontaktní osoba pro Noc kostelů: Věra Mášová

Návaznost na dopravu:

Autobusem: z centra Brna se k nám dostanete autobusem č. 44. (od Semilassa) nebo z druhé strany (od Antrophosu) autobusem č. 84 na zastávku Optátova. Ze zastávky vyhlížejte velkou sochu keramické kočky. Pak už stačí jít jen 100 m směrem k Úřadu městské části Brno. Sdílíme s úřadem stejný vchod.

Autem: parkování je možné přímo před úřadem na ul. Veslařská, zezadu v ulici Gellnerova a také na ulici Kopretinová.

Modlitebna Křesťanského společenství Brno (KS Brno) se nachází pod Úřadem Městské části Brno-Jundrov v Kulturním centru Svratka. Od roku 2011 se v sále bývalého kina schází 80-100 členů a přátel církve. Vítáni jsou ale i ti, kteří se s vírou v Boha teprve seznamují nebo ti, kteří hledají smysl života. Všichni jsme na cestě.

KS Brno vzniklo v roce 1993 a v Brně působí po boku dalších spřátelených evangelikálních církví. Společně navazujeme na duchovní základy, které položili už Mistr Jan Hus a Jan Amos Komenský.

Sál, předsálí s posezením, kuchyň, dvě klubovny a dětský koutek skýtají skvělé podmínky jak pro bohoslužby, tak i pro různá neformální setkávání – setkání dětí, dorostu či mládeže, ženské skupinky aj.

Jsme společenství tvořené lidmi, kterým jde především o smysluplné vztahy s Bohem i lidmi. Věříme, že každý člověk má možnost navázat vztah se svým Stvořitelem. Scházíme se, abychom se vzájemně povzbuzovali na cestě za Bohem, který i dnes mluví, uzdravuje, inspiruje. Chceme být součástí Božího plánu pro naše rodiny, pro Brno, pro svět.

Noc kostelů na Facebooku Kanál Noci kostelů na Youtube